Baancommissie

Piet Klinkhamer

Carroll Tseng

Piet Romme

Sjaak Pelkmans

Commissie begeleiding nieuwe leden

Ton van Strien

Bernardine de Vries

Damescommissie

Marie-Louise van Leusden

Riet Biemans

Annemarie Verkleij

Sylvia Ebbens

Gerda ten Cate

Marleen van Boxel

DJO Commissie

Mark van Langeveld

Marieke Sprangers

Ilmy Naus

Loulou de Winter

Paul van Winden

Karel Mul

Dominique van Unnik

Mellany de Winter

Evenementencommissie

Paul van Haagen

Paul van Winden

Ivo Schoffelen

GEO-commissie

Piet Klinkhamer

Helmi Mous

Ton Schonk

Ad Biemans

Jan Bavinck

Handicapcommissie

Rob Diepen

Ron Waterman

Anniemies Bolwidt

Henriëtte van IJzeren

Herencommissie

Paul Bosch – voorzitter

Freek Herfkens – vice-voorzitter

Koos Plantenga – secretaris

Willem Emmen – lid

Harry van Leusden – lid

Mike Jones – lid

Willem Verkleij – lid

Lustrum commissie 2018

Jan Kees Meijer

Jacques Huysmans

Inge Schouwink

Mick Bloemers

Willemiek van der Stap

Jeugdcommissie

Marleen Krouwels – Voorzitter, afstemming jeugdpro’s, jaarplanning

Natalie Leeuwenberg – Secretaris, algemene zaken

Jasper Aalbers – Competitie,YTP, TC

Hans Wilton – Lesbeleid, jeugdhonk

Gabriëlle Bruinhof – Les coördinatie, Tox Talent House

Gijs Rooijens – Algemene zaken en penningmeester

Olav Smits

Jaap Korteweg

Kascommissie

Gerard Baalhuis

Michiel van Schaik

Hans Janssen

Out-of-Boundscommissie

Piet Klinkhamer

Victor Molenaar

Pieter Colijn

Jan Bavinck

Ad Biemans

Anke Dielissen

Prijzencommissie

Hanneke Brenninkmeijer

Hanneke Chevalier

Redactiecommissie SWING

Patrick Hoefsmit

Lodewijk Salomons

Sabine der Kinderen

Martine Winters

Regelcommissie

Jaap Korteweg

Rob Brouwer

Arno Rademaker

Margriet van Haagen

William van de Luijtgaarden

Rob Diepen

Marieke Peereboom

Berry Zwerts

Seniorencommissie

Miel Mulder

Jeannette Nelissen

Margriet van Haagen

Shopcommissie

Désirée Claassen

Marie-Louise van Leusden

Stans van Poelgeest

Sponsorcommissie

Bart van den Boeynants

Mick de Valk

Olav Spijkers

Technische commissie

Piet Romme

Annemieke van Bommel

Jurgen Bloemers

Jasper Aalbers

Hans Berkhout, adviseur

Wedstrijdcommissie

Arno Rademaker

Paul Bosch

Josette van den Hoek

Eline van Unnik

Joyce van der Linden

Inge Schouwink

Hans der Kinderen

Ad Biemans

Eveline Ytsma

Roel Brand

Thijs Bakker

Lucas Vogels

Molenschot
2°
light rain
humidity: 100%
wind: 4m/s WNW
H 3 • L 3
5°
Sun
8°
Mon
11°
Tue
12°
Wed
Weather from OpenWeatherMap
Baanbezetting

january, 2018

sun21jan9:30 am10:30 amWinterwedstrijd Eclectic (3)9:30 am – 10:30 am

thu25jan10:00 am11:00 amDamesdag10:00 am – 11:00 am

fri26jan11:00 am12:30 pmHerendag11:00 am – 12:30 pm

sun28jan12:00 pm2:00 pmJeugd Winterwedstrijd (9 holes)12:00 pm – 2:00 pm

Start typing and press Enter to search

X